OpenSafe - szkolenia BHP - logo

Co zyskujesz decydując się na szkolenia bhp w formie online (e- learning)

Obecnie coraz większa ilość przedsiębiorstw wybiera szkolenia bhp w formie online co wiąże się z wieloma korzyściami płynącymi z tego rozwiązania. Jakie są zatem zalety szkoleń bhp online?

Możliwość odbycia szkolenia w dowolnym miejscu – jedyne co potrzebujesz to dostęp do internetu.

Decydując się na szkolenia bhp online, nie musisz organizować przestrzeni oraz zaplecza technicznego niezbędnego do przeprowadzenia szkolenia bhp. Każdy pracownik może przejść szkolenie na swoim stanowisku pracy bądź w warunkach domowych. Wybierając szkolenia bhp online na platformie www.opensafe.pl nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania na komputerze – szkolenia odbywają za pomocą przeglądarki internetowej.

Możliwość przeszkolenia większej ilości osób.

Wybierając szkolenia w formie online, nie jesteś ograniczony przestrzenią biura/ sali konferencyjnej – możesz przeszkolić dowolną liczbę pracowników w jednym czasie.

Możliwość przeszkolenia pracowników zatrudnionych w trybie home-office

W obecnych czasach praca w trybie home-office staje się coraz bardziej popularną formą zatrudnienia. Dzięki szkoleniom bhp online nie musisz martwić się o organizowanie obowiązkowego szkolenia dla pracownika. Wystarczy, że wykupisz dostęp do szkolenia online i samodzielnie przypiszesz je zatrudnionej osobie.

Pełna kontrola nad szkoleniami pracowników.

W trakcie szkolenia online, pracodawca ma całkowity wgląd do postępu poszczególnych osób oraz dostęp do dokumentów potwierdzających jego ukończenie.

Oszczędność czasu.

Korzystając z platformy szkoleniowej, pracownicy mogą odbyć szkolenie w dogodnym dla siebie momencie. Czas trwania szkolenia uzależniony jest od stopnia przyswajania wiedzy. Dodatkową zaletą jest automatyczne zapisywanie się postępu szkolenia- szkolenie można wykonywać etapami w zależności od indywidualnych preferencji.

Oszczędność pieniędzy.

Decydując się na szkolenia bhp w formie online, nie ponosisz dodatkowych kosztów związanych z organizacją szkolenia w trybie stacjonarnym (opłata dla szkoleniowca, dojazd pracowników, salka niezbędna do zorganizowania szkolenia itd.)


Podsumowując, szkolenia bhp online niosą za sobą wiele korzyści i na dobre wpisują się w obecnie panujące trendy. Wybierając szkolenia bhp online na platformie www.opensafe.pl, otrzymujecie Państwo:

  • Dostęp do wszystkich treści szkoleniowych, szkolenia podzielone są na poszczególne tematy co w znaczący sposób ułatwia przyswajanie wiedzy. Dodatkowo szkolenia urozmaicone są licznymi schematami oraz ilustracjami;
  • Możliwość odbycia szkolenia za pośrednictwem komputera, tabletu oraz urządzeń mobilnych posiadających dostęp do przeglądarki internetowej. Brak konieczności instalowania osobnego oprogramowania;
  • Dostęp do egzaminu po ukończeniu szkolenia. Egzamin składa się z 10 pytań, liczba podejść jest nieograniczona;
  • Możliwość przypisywania szkoleń pracownikom w prosty i wygodny sposób;
  • Brak ograniczeń czasowych. Szkolenia dostępne są do momentu otrzymania certyfikatu o jego pozytywnym ukończeniu;
  • Wsparcie online, zarówno w kwestiach merytorycznych jak i technicznych;
  • Materiały dodatkowe w postaci skryptu do szkolenia zawierającego wszystkie najważniejsze informacje „w pigułce” (format pdf.);
  • Bezpieczeństwo zakupów. Platforma opensafe.pl korzysta z usług operatora „Przelewy 24”;
  • Certyfikat w formacie pdf, dostępny po zakończeniu szkolenia oraz pozytywnym wyniku egzaminu. Certyfikat oraz program szkolenia jest zgodny z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz.1860, z późn. zm.)