OpenSafe - szkolenia BHP - logo

O nas

Współpracując z firmą OpenSafe stawiacie Państwo na bezpieczeństwo i zdrowie swoich pracowników oraz bezpieczeństwo finansowe i ciągłość pracy Waszej firmy.

OpenSafe jest prężnie rozwijającą się firmą, oferującą usługi i szkolenia w zakresie BHP oraz PPOŻ. Naszą ideą jest wsparcie firm poprzez przekazywanie specjalistycznej, zgodnej z obowiązującymi przepisami prawnymi wiedzy z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej.

OpenSafe świadczy kompleksowe usługi w zakresie szeroko rozumianej branży bezpieczeństwa pracy. Misją firmy jest kreowanie bezpiecznego środowiska pracy, które w rezultacie przekłada się na sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

CO NAS WYRÓŻNIA

01
PROFESJONALIZM

Oferujemy kompleksową obsługę firm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, pierwszej pomocy oraz ochrony przeciwpożarowej.

02
ELASTYCZNOŚĆ
Potrafimy dopasować naszą ofertę oraz rozwiązania do pracy w firmach o różnym profilu działalności oferując usługi na najwyższym poziomie.
03
ORYGINALNOŚĆ
Nasze szkolenia prowadzone są zawsze w ciekawej oraz merytorycznej formie z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu szkoleniowego.