OpenSafe - szkolenia BHP - logo

Usługi

KILKA SŁÓW O NAS

ŚWIADCZYMY KOMPLEKSOWE USŁUGI W ZAKRESIE BRANŻY BEZPIECZEŃSTWA PRACY

OpenSafe jest prężnie rozwijającą się firmą, oferującą usługi i szkolenia w zakresie BHP oraz PPOŻ. Naszą ideą jest wsparcie firm poprzez przekazywanie specjalistycznej, zgodnej z obowiązującymi przepisami prawnymi wiedzy z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej.

USŁUGI BHP

Firma Open Safe oferuje kompleksową obsługę firm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, wykonując wszystkie wymagane przepisami prawa zadania służby bhp.

USŁUGI PPOŻ

Cechuje nas elastyczność – jesteśmy gotowi do pracy w firmach o różnym profilu działalności oferując obsługę w zakresie PPOŻ na najwyższym poziomie.

BHP OSTRÓW WLKP.

Naszym obszarem działania jest cała Polska, jednak głównie skupiamy się na świadczeniu usług w rejonie: Ostrów Wielkopolski oraz okolice.

CO NAS WYRÓŻNIA

01
PROFESJONALIZM

Oferujemy kompleksową obsługę firm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, pierwszej pomocy oraz ochrony przeciwpożarowej.

02
ELASTYCZNOŚĆ
Potrafimy dopasować naszą ofertę oraz rozwiązania do pracy w firmach o różnym profilu działalności oferując usługi na najwyższym poziomie.
03
ORYGINALNOŚĆ
Nasze szkolenia prowadzone są zawsze w ciekawej oraz merytorycznej formie z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu szkoleniowego.

NASI KLIENCI